Polska, szóstak, 1661 AT

Polska, szóstak, 1661 AT

Polska, szóstak, 1661 AT

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 16-10-2014 21:47:00
109167
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak, 1661 AT, Kraków, odmiana bez obwódek na awersie i rewersie, pomiędzy tarczami gwiazdka
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Tyszkiewicz 1.20 mk

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 720

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł