Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 2 x antoninian

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-10-2014 21:36:00
109194
Opis: Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 2 x antoninian, 1) Aurelian 270-275 r. - Aw: Starsze popiersie w prawo i napis IMP C AVRELIANVS AVG, oficyna B, Rw: Młodsze popiersie VABALATHVS V C R IM D R 2) Victorinus 269-271r. - Aw: Popiersie w prawo i napis IMP C VICTORINVS PF AVG, Rw: Sol, z batem w ręce i napis [INV-I-C]TVS
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 151

1)  70 zł
2)  65 zł