Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 283

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-10-2014 21:34:00
109193
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Numerian 283-284, antoninian, 283, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w prawo, napis IMP NVMERIANVS P F AVG, Rw: Providentia stojąca w lewo, trzymająca róg obwitości oraz kłos nad modiusem i napis PROVIDENT AVGG, w odcinku VXXI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: RIC 477, C.83

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 109

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  46 zł