Księstwo Kurlandii, grosz, 1763

Rozpoczęcie: 06-10-2014 18:00
Zakończenie: 16-10-2014 22:10:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-10-2014 22:10:00
105265
Opis: Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, grosz, 1763, Mitawa, Aw: Monogram księcia, Rw: Dwie tarcze herbowe niżej literki ICS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 130 zł
Ilość odsłon: 207