Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:15:00
51180
Opis: Polska - August III 1733-1763, ort, 1760, Gdańsk, Na rewersie litery R-EO/E pod tarczą herbową
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Merseb. 1798, Kahnt FA2 723

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 196

1)  330 zł
2)  320 zł