Niemcy, medal na pamiątke przyłączenia Zagłębia Saary, 1935

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:59:00
85110
Opis: Niemcy - III Rzesza, medal na pamiątke przyłączenia Zagłębia Saary, 1935, Aw: Górnik i napis DEUTSH DIE SAAR IMMERDAR, Rw: Mapa z napisem SAAR i wokół napis VOLKSABSTIMMUNG IM SAARGEBIET i data 13.01.1935, na rancie napis BAYER HAUPTMUNZAMT FEIN SILBER
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36 mm, 21.86 g, patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1128

1)  90 zł