Niemcy, medal wybity z okazji lotu sterowca Zeppelin, 1929

Rozpoczęcie: 29-09-2014 18:00
Zakończenie: 09-10-2014 21:58:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:58:00
85111
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal wybity z okazji lotu sterowca Zeppelin, 1929, Aw: Trzy popiersia i napis ZEPPELIN DER SCHIPFER ECKNER DER FÜHRER/ DURRDER ERBAUER, Rw: Kula ziemska z trasą lotu i napis I. WELTFAHRT DES LUFTSCHIFFS GRAF ZEPPELIN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "900" 36 mm, 24.85 g, patyna

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 852