Niemcy, medal autorstwa Lauera wybity w 1914 r. poświęcony śmierci Grafa von Spee ..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:57:00
85109
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa 1914-1918, medal autorstwa Lauera wybity w 1914 r. poświęcony śmierci Grafa von Spee i bitwie o Falklandy, Aw: Popiersie wiceadmirała na wprost i napis VICEADMIRAL GRAF VON SPEE, Rw: Kotwica ozdobiona wieńcem laurowym na tle krzyża w koronie i napis EHR UND RUHM... i data 08.12.1914
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "990" 33 mm, 18.10 g, patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 271

1)  90 zł