Niemcy, medal autorstwa Lauera wybity w 1914 r. poświęcony feldmarszałkowi Hindenb..

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:56:30
85108
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa 1914-1918, medal autorstwa Lauera wybity w 1914 r. poświęcony feldmarszałkowi Hindenburgowi - zwycięzcy w kampanii w Prusach Wschodnich, Aw: Popiersie feldmarszałka i napis, Rw: Scena przedstawiająca Zygfryda walczącego z rosyjskim niedźwiedziem i napis ZUR BEFREIUNG OSTPREUSSENS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "990" 33 mm, 18.06 g, patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 317

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  90 zł