Niemcy, medal Niemieckiego Stowarzyszenia Położnych

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:55:00
85102
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal Niemieckiego Stowarzyszenia Położnych, sygnowany F. Finke, Erlin, Aw: Augusta Wiktoria w prawo i napis ZUM SEGEN DEUTSCHER FRAUEN U KINDER, Rw: Napis VEREINIGUNG DEUTSCHER HEBAMMEN / nr. 16041
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.63 g, 32 mm, medal z zawieszką, rzadki

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 444

1)  125 zł
2)  120 zł