Niemcy, medal na chrzest autorstwa Lorenza, Aw: Scena chrztu Chrystusa i napis w o..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:54:00
85113
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal na chrzest autorstwa Lorenza, Aw: Scena chrztu Chrystusa i napis w otoku: ER WIRD MIT DEM GEISTE TAUFEN, Rw: Popiersie Chrystusa w lewo, na ramieniu sygn.H. LORENZ i napis wotoku: LASSET DIE KINDLEIN ZU MIR KOMMEN DENN IHRER IST DAS HIMMELREICH
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 38.5 mm, 17.39 g, obicia na rancie

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 781

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  60 zł