Niemcy, medal chrzcielny (taufmedaille) autorstwa Philippa Heinricha Müllera, bez daty

Rozpoczęcie: 29-09-2014 18:00
Zakończenie: 09-10-2014 21:53:30

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:53:30
85095
Opis: Niemcy - Bawaria - Augsburg, medal chrzcielny (taufmedaille) autorstwa Philippa Heinricha Müllera, bez daty, Aw: Scena chrztu z krwią Chrystusa ukrzyżowanego, DAS BLUT JESU CHRISTI DES SOHNS GOTTES MACHET UNS REIN VON ALLER SÜNDE, sygnatura P.H.M., Rw: W wieńcu z gałązek oliwnych napis w sześciu wierszach MEIN PAT GEDENCT BEI DEM GESCHENK DER TÄUFFLING PFLICHT VERGIß IA NICHT WAS ICH VERSPRACH U. KOM IHM NACH
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 49 mm, 28.96 g
Literatura: Forster 871

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 320 zł
Ilość odsłon: 331