Francja, Medal Rolnictwa, Handlu i Robót Publicznych, 1860

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:51:30
85059
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, Medal Rolnictwa, Handlu i Robót Publicznych, 1860, sygnowany Caqué, Aw: Głowa cesarza w lewo i napis NAPOLEON III EMPEREUR, Rw: Wieniec i napisy MINISTERE DE L'AGRICULTURE DU COMMERCE ET DES TRAVAUX PUBLICS oraz CONCOURS GENE...
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, medal w etui

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 391

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł