Niemcy, talar, 1773

Niemcy, talar, 1773

Niemcy, talar, 1773

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:36:30
85053
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1773, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 1953, Hahn 307

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 295

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł