Polska, 3 grosze, 1812/I.B.

Polska, 3 grosze, 1812/I.B.

Polska, 3 grosze, 1812/I.B.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:20:30
85040
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 3 grosze, 1812/I.B., Warszawa, odmiana z końcówkami gałązek skierowanymi do dołu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger KW.12.1.a, Plage 89

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 628

1)  95 zł
2)  90 zł