Polska, talar, 1795

Polska, talar, 1795

Polska, talar, 1795

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:17:30
85035
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1795, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa zielonkawa patyna na awersie
Literatura: Berezowski (10 zł), Plage 374, Dav. 1623

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 369

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  800 zł
5)  760 zł