Cesarstwo Rzymskie, as, 50-54

Cesarstwo Rzymskie, as, 50-54

Cesarstwo Rzymskie, as, 50-54

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 20:47:00
108955
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz 41-54, as, 50-54, Rzym, Aw: Głowa cesarza w lewo, TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Minerwa trymająca włócznię i tarczę kroczą w prawo, w polu S C
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 10.20 g, zielona patyna
Literatura: RIC 116, BMC 206

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 497

1)  90 zł