Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 297-281

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 20:46:00
108963
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Lizymach 323-281 pne, tetradrachma, 297-281, Aw: Głowa Aleksandra Wielkiego w prawo, Rw: Atena Nikeforos siedząca w lewo, wsparta na tarczy i trzymająca Nike, po bokach ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ, pod Nike monogram
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.95 g, naturalne z epoki uszkodzenie na głowie króla
Literatura: SNG Cop. 1114

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1158

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  800 zł
4)  600 zł
5)  520 zł