Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:03:30
102866
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1595, Olkusz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.95.4.b/c (awers odmiana napisu POLON)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 229

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł