Polska, talar, 1814/I.B.

Polska, talar, 1814/I.B.

Polska, talar, 1814/I.B.

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-09-2014 21:33:30
108609
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1814/I.B., Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.14 g, najrzadszy rocznik talara, drobne uderzenie na rancie, patyna
Literatura: Plage 116, Dav. 247

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 296

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 000 zł
4)  1 900 zł