Polska, szeląg, 1580

Polska, szeląg, 1580

Polska, szeląg, 1580

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 18-09-2014 21:27:00
108659
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1580, Olkusz, odmiana z herbem Jastrząbiec i datą przedzieloną krzyżem korony
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: T. 20

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 925

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  500 zł
4)  270 zł