Polska, talar, 1763/FWôF
Polska, talar, 1763/FWôF
Cena wylicytowana: 1 450 zł
108655
Opis: |
Polska - August III 1733-1763, talar, 1763/FWôF, Drezno, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.78 g |
Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676 |
Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 268
1) 1 450 zł
2) 1 400 zł
3) 1 250 zł
min |