Polska, talar, 1763/FWôF

Polska, talar, 1763/FWôF

Polska, talar, 1763/FWôF

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-09-2014 21:29:30
108655
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1763/FWôF, Drezno, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.78 g
Literatura: Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 268

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 250 zł