Polska, 2 grosze srebrne (półzłotek), 1767 FS

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-09-2014 21:32:00
108511
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 2 grosze srebrne (półzłotek), 1767 FS, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite lekko uszkodzonym stemplem, delikatna patyna
Literatura: Plage 246

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 284

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł