Rosja, 25 kopiejek, 1895

Rosja, 25 kopiejek, 1895

Rosja, 25 kopiejek, 1895

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-09-2014 22:03:30
84622
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 25 kopiejek, 1895, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Bitkin 95, Kazakov 13 (200$)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

1)  120 zł
2)  115 zł