Polska, 50 złotych, 28.08.1925

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-09-2014 20:38:00
97096
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria AG, numeracja 9365003
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, naddarcia i małe ubytki naprawione konserwatorsko, rzadkie
Literatura: Lucow 624 (R3), Miłczak 62b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 673

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł
4)  50 zł