Rosja, rubel, 1849 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1849 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1849 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 04-09-2014 21:59:30
108507
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1849 СПБ ПА, Petersburg, mały order i św. Jerzy w płaszczu
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: na rancie uszkodzenia, ale piękny egzemplarz z zachowaniem drobnych detali
Literatura: Adrianov 1849б, Bitkin 219

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 943

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  860 zł