Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 04-09-2014 20:58:00
84557
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IŁ, numeracja 9332104
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie i na górnym marginesie, po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 719 (R3) - ale nie posiadał tej serii, Miłczak 78b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 134

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  120 zł