Polska, ort, 1624

Złote monety, stara Polska i próby niklowe
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 14-08-2014 20:45:00
106460
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Gdańsk, SIGIS III D G REX POL M D L R PR / MONETA CIVIT GEDANENSIS (data przebita z 23)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite na pękniętym krążku nieco uszkodzonym stemplem, ale ładny blask
Literatura: Shatalin G24-3

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 239

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  130 zł
4)  120 zł