Polska, ort, 1659 TLB

Złote monety, stara Polska i próby niklowe
Polska, ort, 1659 TLB

Polska, ort, 1659 TLB

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 14-08-2014 20:56:00
84266
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1659 TLB, Kraków, herb Wieniawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gum.H. 1759, Kop. 1766, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 866

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  430 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  240 zł