Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w.

Złote monety, stara Polska i próby niklowe
Rozpoczęcie: 04-08-2014 18:00
Zakończenie: 14-08-2014 20:40:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-08-2014 20:40:00
108311
Opis: Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w., Głowa orła w lewo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.27 g, zagięty otok
Literatura: Fbg 834, Przyłęk 25, Lubomia 27, był też w skarbie z Gręboszowa i w skarbach z nieznanych miejscowości

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 233