Czechy, 3 krajcary, 1628

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Czechy, 3 krajcary, 1628

Czechy, 3 krajcary, 1628

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 21:56:00
104406
Opis: Czechy - Albert von Wallenstein 1625-1634, 3 krajcary, 1628, Jicin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny blask, patyna
Literatura: Nohejlova-Pratova 27

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 770

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł