Czechy, 3 krajcary, 1628
Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Czechy, 3 krajcary, 1628
Cena wylicytowana: 200 zł
104406
Opis: |
Czechy - Albert von Wallenstein 1625-1634, 3 krajcary, 1628, Jicin |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładny blask, patyna |
Nohejlova-Pratova 27 |
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 770
1) 200 zł
2) 195 zł
3) 190 zł
min |