Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 20:37:00
104316
Opis: Zakon Krzyżacki - Ulryk von Jungingen 1407-1410, szeląg, MAGST VLRICVS P'M / MON... DNORVM PRV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, patyna

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1575

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  660 zł
4)  400 zł
5)  300 zł
6)  220 zł
7)  155 zł
8)  90 zł