Śląsk, 3 krajcary, 1619 CC
Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Śląsk, 3 krajcary, 1619 CC
Cena wylicytowana: 75 zł
104399
Opis: |
Śląsk - księstwo opawskie - Karol Liechtenstein 1614-1627, 3 krajcary, 1619 CC, Opawa |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
F.u.S. 3158 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 340
1) 75 zł
2) 70 zł
min |