Śląsk, 3 krajcary, 1619 CC

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Śląsk, 3 krajcary, 1619 CC

Śląsk, 3 krajcary, 1619 CC

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 21:53:00
104399
Opis: Śląsk - księstwo opawskie - Karol Liechtenstein 1614-1627, 3 krajcary, 1619 CC, Opawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 3158

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 340

1)  75 zł
2)  70 zł