Polska, grosz, 1607
Zakończenie: 28-11-2013 21:26:00
Polska, grosz, 1607
104188
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1607, Kraków |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | wybity uszkodzonym stemplem, małe wykruszenie |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 182