Polska, fałszerstwo z epoki trzeciaka koronnego
Zakończenie: 28-11-2013 20:55:00
103934
Opis: | Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, fałszerstwo z epoki trzeciaka koronnego, Aw: Orzeł na wprost, wokoło fragment napisu, Rw: Podwójny krzyż w tarczy, wokoło napis |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź 0.40 g, ciemna zielona patyna |
Literatura: | jak Gum.H. 414 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 143