Polska, puło ruskie
Zakończenie: 28-11-2013 20:53:00
Polska, puło ruskie
104312
Opis: | Polska - Władysław Opolczyk 1371-1379, puło ruskie, Aw: Litera W w czterołukowej rozecie, Rw: Korona w czterołukowej rozecie |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 0.78 g, patyna |
Literatura: | Gum.H. 399 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 244