Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 28-11-2013 20:48:30
104279
Opis: | Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Słabo czytelny wizerunek głowy orła w lewo na długiej szyi |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | 0.12 g, mało wyraźny |
Literatura: | BRP-Przyłęk 30? |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 213