Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 28-11-2013 20:44:30
Zakon Krzyżacki, szeląg
104354
Opis: | Zakon Krzyżacki - Henryk Reffle von Richtenberg 1470-1477, szeląg, MAGRS... RICVS QV / MONETA DNORVM PRV |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Voss. §92 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 205