Zakon Krzyżacki, szeląg
Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 95 zł
104331
Opis: |
Zakon Krzyżacki - Michał Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGST MICHAEL PRI / MONETA DNORVM PRV |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
nieiwielkie pęknięcie, patyna |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 264
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 60 zł
min |