Zakon Krzyżacki, szeląg
Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 105 zł
104323
Opis: |
Zakon Krzyżacki - Michał Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGST MICHAEL PRI / MONETA DNORVM PR |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 85 zł
4) 65 zł
min |