Pomorze Zachodnie, wit (pół-szeląg), XV/XVI w.
Zakończenie: 28-11-2013 20:34:00
103902
Opis: | Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit (pół-szeląg), XV/XVI w., Aw: Strzała, wokoło MONETA NOVA SVND, Rw: Krzyż, wokoło DEVS IN NOMINE TVO |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 0.33 g, resztki zielonej patyny |
Literatura: | Dbg-P. 299 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 342