Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 28-11-2013 20:33:30
104281
Opis: | Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Trójlistna lilia na masywnej łodydze |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 0.24 g, ciemna patyna, dość wyraźny |
Literatura: | BRP-Przyłęk 36 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 326