Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 20:33:30
104281
Opis: Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Trójlistna lilia na masywnej łodydze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.24 g, ciemna patyna, dość wyraźny
Literatura: BRP-Przyłęk 36

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 326

1)  180 zł