Pomorze, brakteat, koniec XIII w.
Zakończenie: 28-11-2013 20:33:00
104296
Opis: | Pomorze, brakteat, koniec XIII w., Budowla (wieża) ze spadzistymi bokami dachu |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | 0.32 g, plamiasta patyna |
Literatura: | Dbg-P. 457, Kop. 4849 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 344