Polska, półgrosz koronny
Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Polska, półgrosz koronny
Cena wylicytowana: 48 zł
103964
Opis: |
Polska - Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł na wprost, MONETA KA3IMIRI, Rw: Korona, pod nią rozetka, REGIS POLONIE |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.02 g, patyna |
Gum.H. 451 |
Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 404
1) 48 zł
2) 46 zł
3) 42 zł
4) 34 zł
min |