Polska, półgrosz koronny

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Polska, półgrosz koronny

Polska, półgrosz koronny

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 21:01:00
103964
Opis: Polska - Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł na wprost, MONETA KA3IMIRI, Rw: Korona, pod nią rozetka, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.02 g, patyna
Literatura: Gum.H. 451

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 404

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  42 zł
4)  34 zł