Niemcy, talar, 1770 A

Monety i medale polskie
Niemcy, talar, 1770 A

Niemcy, talar, 1770 A

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:44:00
103498
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1770 A, Amberg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: justowany, patyna

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 342

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł