Polska, Stefan Okrzeja medal

Monety i medale polskie
Polska, Stefan Okrzeja medal

Polska, Stefan Okrzeja medal

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:36:30
103592
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Stefan Okrzeja medal, sygnowany W. GRUBERSKI 1925, Aw: Głowa en face i napis STEFAN OKRZEJA, Rw: Dwóch mężczyzn trzymających się za ręce i napis W JEDNOŚCI SIŁA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 34 mm
Literatura: Strzałkowski 538

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1589

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  240 zł
4)  90 zł
5)  70 zł