Polska, trojak, 1791/E.B.

Monety i medale polskie
Polska, trojak, 1791/E.B.

Polska, trojak, 1791/E.B.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:00:30
103490
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, trojak, 1791/E.B., Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger WA.91.1.a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 311

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  48 zł