Polska, trojak, 1583

Monety i medale polskie
Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 20:39:30
103497
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1583, Wilno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku GCN z certyfikatem XF 45, patyna
Literatura: Iger V83.1.a (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 449

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  260 zł
4)  180 zł