Polska, grosz, 1533

Monety i medale polskie
Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 20:34:00
103383
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1533, Kraków, końcówka napisu... PR
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 398

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  75 zł