Rosja, 100 -Lecie Instytutu Górnictwa, 1873

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:43:00
102734
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 100 -Lecie Instytutu Górnictwa, 1873, medal sygnowany В АЛЕКСЪЕВЬ / ГРИЛИХЕСЬ, Aw: Geniusz z owalnymi portretami Katarzyny II i Aleksandra II, Rw: Widok na Instytut Górnictwa, powyżej napis, poniżej data 1873
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 79 mm, patyna
Literatura: Diakov 802.1

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 366

1)  760 zł
2)  740 zł